2022-11-24 (2)
pucharsdf
Monevi-sisters-onas

MONEVI TEAM

MONEVI to firma rodzinna założona przez siostry Monikę i Ewelinę, które połączyła nie tylko więź krwi, ale również pasja do naturalnej urody. Wspólnie z całym zespołem tworzą silny i profesjonalny team, który cieszy się zaufaniem tysięcy kobiet. Dzięki indywidualnemu podejściu i wysokiej jakości usług, MONEVI zyskało renomę jako jeden z najlepszych i najbardziej zaufanych ośrodków mikropigmentacji, medycyny estetycznej i kosmetologii w Polsce.

Interesujące wydarzenia

WARSZTATY MONEVI

Ombre Brows vs. InstaBrows & Perfekcyjny rysunek brwi

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

PMU GOLD CONFERENCE

Dostałyśmy sztabkę złota ! Czy było warto ?

NASZ ZESPÓŁ

MONIKA

Współwłaściciel
specjalista brwi

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium. Odznaczona międzynarodowym znakiem PRO Artist oraz PRO Teacher nr 3 na Świecie. Wicemistrzyni Świata PMU EXPERT of Brows Biotek Mediolan 2018 rok. Druga wicemistrzyni mistrzostw PMU Safe Championship 2020 rok. Finalistka mistrzostw Polski. Prelegent konferencji makijażu permanentnego oraz wykładowca. Wyróżniona za najlepsze prace na szkoleniach w Londynie przez Brow Daddy oraz Oksanę Martynenko. Mistrz makijażu permanentnego brwi oraz autorka technik pudrowych InstaBrows & Silky Brows. Pasjonatka sztuki i malarstwa.

EWELINA

Współwłaściciel
specjalista ust i brwi

Kosmetolog oraz studentka pielęgniarstwa. Linergistka z 14 - letnim doświadczeniem. Laureatka plebiscytu Gazety Krakowskiej Linergistka Roku 2019. Odznaczona znakiem jednej z najlepszych Akademii Makijażu Permanentnego na Świecie Academy S oraz znakiem PMU Pro Artist. Właścicielka salonu kosmetycznego w Wielkiej Brytanii. Specjalista mikropigmentacji ust oraz medycyny estetycznej. Autora techniki Perfect Lips - usta bez dopigmentowań. Juror w Mistrzostwach Makijażu permanentnego oraz prelegent konferencji PMU. Jeden z najlepszych specjalistów pigmentacji ust po rozszczepie w Polsce. Prywatnie jej pasją są zwierzęta oraz medycyna.

KAROLINA

Stylizacja brwi, paznokci, rzęs


Trzecia siostra. Założycielka MONEVi Beauty - działu, który specjalizuje się w stylizacji brwi, rzęs oraz paznokci. Absolwentka Krakowskiej Akademii. Stylistka paznokci z 10 letnim doświadczeniem. Ogromny talent plastyczny, który posiada pozwala jej na tworzenie małych dzieł na paznokciach. Jej ulubioną dziedziną jest podologia.

Monika

Recepcja


Serce salonu MONEVI. Odpowiada za kontakt z klientem oraz umawianie wizyt. Prowadzi koordynację szkoleniami w Akademii MONEVI. Udzieli odpowiedzi na najbardziej skomplikowane pytania.

pucharsdf

MOŻEMY POCHWALIĆ WYRÓŻNIENIAMI I NAGRODAMI NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ.

pucharsdf1

BIERZEMY CZYNNY UDZIAŁ W NAJWAŻNIEJSZYCH WYDARZENIACH PMU W POLSCE I ZA GRANICĄ